Пісню на честь командира добробату “Карпатська Січ” Олега Куцина виконали академічний народний хор і симфонічний оркестр черкаської філармонії. Так хотіли привітати бійців напередодні свят, розповіла Суспільному волонтерка Леся Островська.

Ця пісня з’явилася на лінії вогню, зазначила Леся Островська. Тепер зі сцени черкаської філармонії її виконують народний хор та симфонічний оркестр.

Пісня присвячена командиру добровольчого батальйону “Карпатська Січ” із позивним “Кум» – Олегу Куцину.

“Це той випадок, коли молодший лейтенант був комбатом добровольчого батальйону. Коли шістсот бійців не пішли в інші загони, а були ладні воювати в добробаті за свої кошти, у своєму взутті, але зі своїм командиром. Є такий вояк «Карпатської Січі» Юркеш – Юрко Юрченко. От він за добу-дві – дуже швидко – написав цю пісню, «Наш батько Кум»”, – зазначила Леся Островська.

Олег Куцин загинув під Ізюмом на Харківщині 19 червня.

“Він одним із перших став на захист Броварів, Ірпеня, Ізюма, Лимана. За ним були готові і вдень, і вночі йти у бій. Бійці «Карпатської січі» і нині стоять мужньо і гордо, захищають Україну”, – розповів завідувач філіалу “Холодний Яр”, боєць батальйону Богдан Легоняк.

Аби привітати бійців зі святами, їм надішлють запис цього музичного твору.

“Як би не було важко, напередодні свят треба підбадьорювати людей, наших воїнів, щоб світло Різдва було і там, на передовій. Щоб вони побачили, що не самі. І митці, і творчі колективи їх підтримують”, – зазначив директор черкаської філармонії Юрій Федоряка.

Виступ доповнять “Щедриком” Миколи Леонтовича.

“Хотіли привітати солдатів із Новим роком. Швиденько написали, швиденько вивчили”, – пояснив художній керівник народного хору Володимир Федас.

Пісня не дуже складна технічно, тому на її створення витратили небагато часу, зазначив музикант. Хоча готувалися, додав він, декілька днів.