Мобільні оператори перейшли на новий формат надання послуг – замість календарного місяця послуга нараховується на 28 діб. Таким чином, абонплату за 12 місяців передплаченого мобільного зв’язку знімуть 13 разів. «Наш край» звертає увагу влади, що така політика здирництва вдарить по кишенях українців.

Протягом кількох місяців нинішнього року мобільні оператори «Київстар», «Vodafon», «lifecell» самовільно та без жодних попередніх пояснень перейшли на новий формат надання послуг. Так, наприклад, «Vodafon» перевів тарифну лінійку SuperNet і Unlim 3G на чотиритижневий формат; «Київстар» усіх абонентів передплаченого зв’язку спрямував на новий 28 денний формат, а «lifecell» переводить поступово: п’ять тарифних пакетів змінив 22 серпня, ще три будуть переформатовані 5-го вересня.

blank«Монополісти мобільного зв’язку перейшли на новий здирницький формат надання послуг: замість календарного місяця послуги зв’язку надаються на чотири тижні. Таким чином, абоненти будуть вимушені оплатити зв’язок протягом 12 місяців 13 разів. Мобільні оператори без жодних обґрунтувань просто взяли і вирішили, що люди мають платити за 13 місяців у році. Всіх користувачів мобільного зв’язку просто поставили перед фактом. Зрозуміло, що така тарифна політика зачепить якраз соціально незахищених громадян, які змушені економити на всьому, а тут ще й доведеться переплачувати за можливість бути на зв’язку із близькими. Уявіть, як це фінансово накладно для пенсіонерів. Такий вчинок мобільних операторів ми з партійцями вважаємо неприпустимим. І влада має висловити з цього приводу свою позицію, має бути відповідна реакція», – каже керівник обласної організації партії «Наш край» Анатолій Нужний.

Тож політична партія «Наш край» закликає владу негайно розслідувати можливу змову мобільних операторів.

Депутати від партії  вже спрямували відповідне звернення до АМКУ та Кабміну.