Керівництво черкаського магазину MobileStore, що в центрі міста, придбало декілька костюмів хімічного захисту для колективу та захисний комбінезон. Про це підприємець Дмитро Лісовий розповів «Прочерку».

Костюми вирішили придбати на всяк випадок, щоб перестрахуватись і реагуючи таким чином на інформацію в ЗМІ про коронавірус в Китаї. Дорожчий костюм коштує більше 1,5 тисяч гривень, а захисний комбінезон обійшовся у 240 гривень за штуку.

blank

Довідка «УП»: У грудні в китайському місті Ухань був зареєстрований спалах пневмонії. Пізніше з’ясувалося, що причиною захворювання став раніше невідомий вид коронавірусу. У китайській провінції Хубей від коронавірусу померли 100 людей. З 27 січня Китай припинить відправку груп туристів за кордон в рамках заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу. Окрім Китаю, вірус уже поширився у США, Таїланд, Південну Корею, Японію, Австралію, Францію і Канаду. В Україні не зареєстровано жодного випадку зараження коронавірусом. Новий коронавірус заразний в інкубаційний період – до появи перших симптомів, і не лікується антибіотиками.