Черкаські рятувальники всю ніч розбирали завали приміщення готелю, який був зруйнований учора після потрапляння бойової частини російської ракети. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

blank

“Працювало більше восьми десятків рятівників і більше двох десятків одиниць техніки, в тому числі і великогабаритні крани, за допомогою яких розбирали найбільші конструкції. На ранок операцію практично завершено, ми знаємо, що під завалами ніде не перебувають люди, які не дай бог, загинули. Таким чином загальна кількість поранених складає 11 осіб, з яких 6 осіб продовжують перебувати в лікарні, двоє з яких у тяжкому стані. Загалом було вивезено 593 тонни будівельного сміття, над цим працювали комунальники. Залишилось тільки вивезти сміття з підвалу. Сподіваюсь, до обіду з цим упораємося”, – зазначив Табурець.

Нагадаємо, учора об 5.40 ранку в приміщення готелю в центрі Черкас влучила збита силами ППО ворожа ракета X-101, унаслідок чого було зруйновано з 5 по 2 поверх та зайнялась пожежа, яка знищила частину конструкцій Центрального ринку.