Начальник відділу загальноправових питань Олександр Мазур на вранішній нараді в мерії прозвітував щодо запитів на отримання публічної інформації та звернень громадян.

За його словами, найбільш запитуваними є рішення, розпорядження щодо перейменування вулиць, про встановлення опіки, різні протоколи, інформація щодо депутатської діяльності, схеми маршрутів громадського транспорту тощо.

А також запитують інформацію про земельні ділянки, відомості про витрати на ремонтні роботи у навчальних закладах та ін. Часто громадяни не знаходять відповідну інформацію на офіційному сайті Черкаської міськради. Мазур звернувся до розпорядників інформації, аби ті слідкували за оприлюдненням. Загалом із початку 2018-го року надійшло 609 запитів, 1\4 це запити, які є зверненнями. Проблемним залишається питання розрізнення громадянами класифікаційних онак звернень і запитів.

Часто черкасці напрявляють звернення у формі запитів із розрахунком на швидке отримання відповіді. Оскільки на запит мають відповісти протягом 5 днів.

Інколи запитувачі не пишуть справжніх імен, однак юрист наголошує, що розпорядники інформації не зобов’язані ідентифікувати особу. Тож  навіть якщо зазначено прізвище Обама, відповідь має надатися.

А от якщо замість прізвища, імені і по-батькові вказаний нікнейм – обов’язків відповідати немає. Часто запитують інформацію, яка може містити персональні дані, якщо вони зазначені в документі, якиє стосується відповіді, – використовується ретушування.

Якщо запитуваний документ великий за обсягом, перші 10 сторінок надаються безкоштовно. Далі – здійснюється оплата за друк запитувачем.