Черкаські велосипедисти влаштували масштабний велопробіг, аби привернувати увагу громадськості до справи екс-депутатки Черкаської обласної ради Любов Савченко, яка насмерть збила велосипедиста, вчителя фізкультури черкаської школи № 28 Олексія Гончара, “Zmi.ck.ua”.

Трагедія трапилася 17 червня, близько 12-ї години дня на дорозі за напрямком Черкаси-Сміла.

blank

За словами учасників велоакції, родичі загиблого побоюються, що цю справу правоохоронці не будуть розслідувати належним чином через впливовість колишньої депутатки.

“До нас, велосипедистів, звернулися родичі Олексія із проханням влаштувати таку акцію, аби дати зрозуміти поліції, що ніхто не думає забувати цю справу. Зібралися через соцмережі. Для нас важливо, щоб відбулося об’єктивне розслідування, яке не будуть гальмувати правоохоронці. В разі чого – будемо готувати звернення до обласної прокуратури та влаштовувати протестні акції”, – зазначила учасниця велопробігу Ірина Тарановська.

У підсумку близько 50 велосипедистів разом із автомобілістами та мотоциклістами, які також виявили бажання долучитися до заходу,  від площі Богдана Хмельницького у Черкасах здійснили пробіг до місця загибелі Олексія Гончара – 8 кілометру Смілянського шосе, і поклали там квіти.

Окрім того, велосипедисти закликали містян до поваги та дотримання ПДР кожним учасником дорожнього руху.

blank blank blank