Лідер “Національного корпусу” Черкащини Дмитро Кухарчук відзначив, що вітаючи країну із новим Президентом, вперше з 2010 року пише це слово з великої літери.

“Але це зовсім не означає, що писатиму його так постійно, – зазначає Кухарчук на своїй сторінці у “Фейсбук”. –  Він отримав кредит довіри від усіх українців. Вперше за всю новітню історію новому очільнику вдалося перемогти одночасно в усіх регіонах України. Це консолідація суспільства, якої нам всім так давно не вистачало.

Перші кроки, на які особисто я очікую:

1. Посадка “Свинарчуків”, усіх без виключення, хто мав відношення до розкрадання “Укробронпрому”, в тому числі і вже колишнього “гаранта”, який був власником “Ленкузні”, що фігурує у процесі.

2. Перехід від Мінського формату переговорів до Будапештського.

3. Створення “чистих” команд на місцях, з людей , які не були замішані в корупційних скандалах і які не були членами колишніх владних “еліт”.

4. Все ж таки судову реформу. Справу Сергієнка і багато інших справ так і не було доведено до завершення за 5 років. І на мою, чисто суб‘єктивну точку зору, починати треба саме з судів.

Якщо і справді Володимир Олександрович рухатиметься в цьому напрямку, обіцяю що і далі писатиму слово “Президент” з великої літери.

P.S. Не маю поки що уявлення, хто представлятиме черкаську команду, але сподіваюсь, що кожен, хто віддавав наказ на жорстке затримання мене і моїх друзів, кожен, хто наказував проводити незаконний обшук в моїй оселі і зупиняти з автоматами членів моєї родини, кожного прокурора, що не червоніючи, брехав про мене у суді, буде притягнутао до кримінальної відповідальності, згідно чинного КПК”.