Вже зовсім скоро кольорове листя перестане радувати нас своїми барвами. Сайт in.ck.ua приготував підбірку найкращих місць для прогулянок містом.

Радимо всім мерщій бігти гуляти і фотографувати черкаські пейзажі.

Парк “Сосновий бір”

blank

Осіння пора в цьому парку неабияк розігралася різноманітними кольорами. Мабуть, саме тут черкаська осінь і різнобарв’я відчувається по-особливому. Прогулюватися тут – одне задоволення, адже парк красивий і в сонячну, і в похмуру погоду.

Сквер імені Богдана Хмельницького

blank

blank

Стежинки, лавки, краєвид на Пагорб Слави чи Долину троянд… Це романтичне місце восени перетворюється на яскравий жовтогарячий куточок. Візьміть каву в одному з кафе неподалік – і прогуляйтеся алеями, пошарудіть опалим листям. Це заспокоює.

Бульвар Шевченка

blank

З бульваром проґавити момент найлегше. Листя тут залишилося зовсім трохи, майже всі каштани вже приготувалися до зими. Прогулянка центральною вулицею міста – чи не найзручніший варіант: дорогою можна зайти зігрітися у кав’ярню чи взяти каву з собою.

Соборний парк

blank

blank

Затишне і спокійне місце для відпочинку. Діти тут можуть побавитися на дитячому майданчику, а дорослі – зіграти в шахи з місцевими “гросмейстерами”. Парк восени – чудова можливість поєднати прогулянку з фотосесією. Осінь постаралась і тут – подивіться, як виграє барвами листя.

Територія Черкаської обласної державної адміністрації

blank

blank
По-осінньому миловидним є і простір біля облдержадміністрації. Гуляючи бульваром, не забудьте завітати сюди. Впевнені, і тут ви знайдете найкращий ракурс для зйомки!