Понад п’ятдесят дітей з різнопрофільних гуртків відвідали патріотичний захід під назвою «Не відступати і не здаватись». Його організували працівники Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у селі Мошни 16-17 вересня. інформують у пресслужбі обласної ради.

– Захід такого масштабу проводився вперше і на меті мав об’єднати національно-патріотичний та науково-технічний напрями гурткової роботи на одній локації для розширення уявлення молоді про можливість здобуття позашкільної освіти, – розповів директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради  Євгеній Король.

Фахівці центру підготували для школярів майстер-класи з керування безпілотними літальними апаратами, фото та відеозйомки, виживання в екстремальних умовах.

Також діти змагались у стрільбі з лука, взяли участь в історичних квестах та екскурсіях місцевими історичними пам’ятками. Із захоплення долучились до вечірньої ватри, переглядаючи патріотичні фільми та співаючи народні пісні.

– Такі заняття дають можливість згуртувати молодь і допомогти визначитись з майбутніми напрямками навчання. Упродовж 2023-2024 навчального року плануємо систематично проводити подібні заходи у сільській місцевості для максимального охоплення населення позашкіллям, – додав Євгеній Король.