З 1 липня на пільговий рейс можуть розраховувати пенсіонери Білозірської та Степанківської ОТГ, Геронимівки, Дубіївки, Свидівка, Худяків, Червоної Слободи, Хуторів та Руської Поляни. Їхні місцеві ради надали субвенцію на організацію пільгового перевезення у ІІ півріччі 2018 року одним оборотним рейсом щовівторка, пишуть “Сільські Обрії“.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення Черкаської РДА, на монетизацію пільгового перевезення не погодилася жодна сільська рада, в тому числі й ОТГ.

– Разом з тим щоденно, за рахунок перевізника, безкоштовний проїзд надаватиметься семи категоріям громадян. Це, зокрема, особам з інвалідністю учасникам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій, особам з інвалідністю І групи, особам з інвалідністю І групи з вадами зору, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії (серія А), дітям, яким встановлено інвалідність, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, – зауважує начальник управління Сергій Коваль.

Відтак, додаткові угоди до договорів про державне замовлення на пільговий проїзд окремих категорій громадян у приміських автобусних маршрутах  укладені з 8 перевізниками Черкаського району по 18 приміських автобусних маршрутах відповідно до раніше затверджених графіків пільгових рейсів.

Нагадаємо, у серпні-вересні відбудеться конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Черкаського району.