Соснівський районний суд продовжує розглядати справу щодо аварії, у якій загинув директор черкаської загальноосвітньої школи №19 Юрій Лункін. Засідання, яке мало відбутися 20 травня, перенесли на 27 травня. Про це з місця події повідомила власна кореспондентка Суспільного Катерина Криниця.

blank

Відклали суд у зв’язку з тим, що на засідання не з’явився свідок, якого мали допитати. За словами адвоката потерпілих, він зник. Також сторона обвинувачення хоче ознайомитись із матеріалами сторони потерпілого.

“Минулого разу суд був відкладений на прохання потерпілої сторони. Прокурор хотів також допитати свідка, але окрім нього ніхто не знає, хто це. Ця людина сьогодні не з’явилася. Від прокурора я не отримав роз’яснення, що це за свідок і чому він не прийшов. Мені потрібно детальніше ознайомитись із матеріалами, які надала сторона потерпілого”, — зазначив адвокат підозрюваного Романа Куниці Володимир Орленко.

Донька загиблого Ірина Лункіна розповіла: із початку 2022 року судові засідання у справі не проводили.

“Ми говорили про те, що судовий процес має бути проведений. Щомісяця ми сюди приходимо як на роботу. Хочеться, щоб винні були покарані. Останній суд був 6 квітня, був допит обвинуваченого, важкий допит. Ми надали докази, однак це було на досудовому процесі, суд їх не бачив. Тому їх передали стороні обвинувачення і вона має з ними ознайомитись”, — зазначила вона.

Адвокат потерпілих Сергій Василенко зауважив: дослідження доказів фактично завершили.

“На минулому засіданні оголосили позицію сторони захисту, згідно з якою були зміни в доказах стосовно обстановки на місці події. Обвинувачений вводив в оману, розповідаючи, що Лункін кинувся під машину і таке інше”, — зазначив він.

Також захисник додав, що потерпілі хотіли привести на засідання свідка події, однак з невідомих причин він не хоче давати свідчення:

“Він втратив контакти як з нами, так і зі стороною захисту”.

Усі матеріали з доказами, за словами Ірини Лункіної, надали суду. Засідання відклали, щоб адвокат підозрюваного ознайомився з ними.