Майже 200 світлин із передової, портрети побратимів і військовий побут. Персональну фотовиставку  загиблого воїна Максима Бурди сьогодні відкрили в обласному художньому музеї.

Тут зібрані його роботи за 11 місяців військової служби. Ними він надихав не одну тисячу людей. А Збройні Сили України неодноразово публікували їх на офіційних сторінках.

blank

blank

– Ось такі фото має бачити весь світ, – наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Це – кадри нашої боротьби, історії нашої Перемоги. Для сучасників і нащадків. Це дуже сильно! Про мужніх українців! Про героїв!

Експозиція працюватиме до 29 вересня. Відвідувачі зможуть  придбати фотороботи, листівки, наліпки, магніти, футболки та худі з фото. Частину виручених коштів  передадуть до благодійного фонду «Янголи Азову».

blank

Довідково:

Максим Бурда – фотограф,  співзасновник молодіжного хабу «Ватра — правильний простір»,  доброволець ТрО Волинської області.

У листопаді 2022 року Максим створив телеграм-канал Military photographer, присвячений воєнній фотографії.  Після закінчення війни планував організувати персональну фотовиставку воєнного фото за весь час свого перебування на військовій службі. Нині ж його мрію здійснили рідні.

Максим Бурда загинув 26 січня 2023 року біля Бахмута під час виконання бойового завдання. У березні захисника було посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.