Поточний середній ремонт мосту через Дніпро в Черкасах не завершили, термін виконання робіт по договору сплив.

Зокрема залишилася непофарбованою металева прогонова будова мосту. Загальна площа до фарбування понад 100 тис. кв. м. Після піскоструйної обробки металевих поверхонь прогонної частини мосту мав бути проведений комплекс робіт з грунтування та нанесення фарби на металеві конструкції мосту, пише “Кропива”.

Згідно тендерної документації планувалося на ці потреби витратити:

Грунтовка типу WG-Ferrogalvaniс – 17168 літрів

Фарбове покриття типу WG-Weleflex – 22116 літрів

Фарбове покриття типу WG-Welesilver – 13272 літрів

Розчинник типу WG-Welethinner – 5255 літрів

Разом з тим на сьогоднішній день металеві прогонові частини будови мосту залишаються нефарбованими, а на них починають вивішувати рекламні банери.

На запит в САД у Черкаській області щодо ходу виконання робіт на мосту, було повідомлено, що згідно договору ремонтні роботи завершено 30 червня цього року.

Нагадаємо, що договір на поточний середній ремонт мосту було укладено 9 червня 2017 року вартістю 121,2 млн. грн. з ТОВ Шляхове будівництво “Альтком”. Згідно договору, граничний термін ремонту мосту визначався 31 грудня 2017 року. Вже 14 липня 2017 року було укладено додаткову угоду – граничний термін ремонту був перенесений до 1 липня 2018 року.

В результаті ремонтні роботи лише на дорожньому полотні затягнулися до січня 2018 року та створювали великі незручності жителям обасті, через пропускний режим роботи мосту.