Жителям Черкас, які мають індивідуальні газові лічильники, надходять платіжки із завищеними показниками, відповідно і нарахуваннями.

Про це читачі “Zmi.ck.ua” поскаржилися у коментарі нашому виданню.

Так, до прикладу, черкасцю А. за вересень надійшла квитанція з показниками спожитого газу – понад 1400 куб.м, коли станом на 16 жовтня показники лічильника  становлять 1196 куб.м (див. фото). Тобто зазначені у квитанції показники лічильника за вересень є більшими, ніж реальні станом на 16 жовтня.

blank blank

З аналогічною ситуацію стикнулися й інші містяни, які регулярно передають показники, зокрема через Інтернет.

У кол-центрі “Черкасигаз” споживачам пропонують  під’їхати та особисто показати фото з показниками лічильника, після цього, якщо є розбіжності, обіцяють внести зміни до нарахувань.

Як пояснили у ПАТ “Черкасигаз” у відповіді на наш інформаційний запит за підписом голови правління підприємства Сергія Буяна, споживач зобов’язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та подавати їх оператору газорозподільних мереж. У разі неотримання оператором показань, фактичний об’єм розподілу та споживання природного газу визначається відповідно до вимог Кодексу, яким послуговуються в на підприємстві. Оператор може піти на зустріч в разі виявлення розбіжностей, пов’язаних з показниками лічильників, і виконати перерахунок.

Черкасець, який звернувся до нашого видання, переконує, що подав показники лічильника вчасно через Інтернет, але в “Черкасигаз” сказали, що показники не надійшли. Це може статися тоді, коли їх передають не через особистий кабінет, тому система не завжди їх зафіксовує.

Тож застерігаємо читачів Zmi.ck.ua від невчасного інформування показників лічильника та радимо переконатися у тому, що вони надішли.

blank