Черкаські активісти також звинувачували Геннадія Бобова в тому, що він нібито міг бути причетним до вбивства корсунського журналіста Василя Сергієнка. Нині на лаві підсудних в цій справі перебуває ексначальник охорони нардепа.

Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру колишньому депутату Верховної Ради Геннадію Бобову (група “Відродження”) у недостовірному декларуванні даних про майно.

Про це повідомляє агентство “Українські новини” із посиланням на джерела. На сайті НАБУ без вказівки імені мовиться, що колишній народний депутат отримав підозру через недостовірну інформацію у деклараціях у період з 2015 по 2018 років.

За даними слідства, Бобов не вказав фінансові зобов’язання:

– 52 мільйони гривень,
– нерухомість за кордоном вартістю 2,32 мільйона швейцарських франків,
– наявність у власності приватного підприємства з часткою у статутному капіталі 98,2%, що у грошовому еквіваленті становить понад 467 тисяч гривень.

Досудове розслідування цих фактів детективи НАБУ здійснюють з травня 2017 року.

У травні 2017 року генеральний прокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання на зняття недоторканності з Бобова. Він підозрювався в ухиленні від податків і декларуванні недостовірної інформації.

Згодом, Бобов сплатив до державного бюджету   Нардеп Бобов сплатив мільйони гривень податків після звернення прокуратури 37,9 мільйонів гривень у вигляді нарахувань за податковими зобов’язаннями, але пообіцяв судитися за них. Луценко після цього відкликав подання.

Через рік Бобов відсудив у держави 38 мільйонів гривень.