Сьогодні, 17 лютого 2020 року, офіційний ресурс Черкаської міської ради (http://chmr.gov.ua) зазнав несанкціонованого втручання. Про це повідомили у пресслужбі міськради.

На даний час на сайті тривають відновлювальні роботи, через це вся інформація, що стосується роботи Черкаської міської ради та її виконавчого комітету буде розміщуватися на офіційній сторінці Черкаської міської ради в соціальній мережі «Фейсбук».

Диверсія стосувалася “коригування” біографії міського голови, яку було переписано словами головних його опонентів у міськраді.

Загалом, вчинене тягне на кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361 Кримінального кодексу України: незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж, що спричинили перекручення або знищення комп’ютерної інформації чи носіїв такої інформації. Подібні дії караються штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк.