У Черкасах мешканці будинку по вулиці Волкова,101 декілька місяців намагаються відхреститись від послуг “Нової якості” та обрати іншу управительську компанію. Після зборів та “листування” з черкаським виконкомом, власники квартир отримали звістку-погрозу від нині діючого скандального управителя, повідомляє “Вікка”.

У серпні цього року мешканці одноголосно вирішили з 1 вересня передати свій будинок управительській компанії ТОВ “Житлоексплуатація №1”. Відповідне звернення скерували представникам міськради та керівництву “Сантехбудконструкції”, правонаступницею якої є “Нова якість”.

Як зазначили у департаменті соцполітики, договір з діючим управителем достроково повинен припинитись через два місяці після того, як мешканці будинку заявили про переобрання компанії-управительки. Та у відповіді на звернення керівник першої дільниці “Нової якості” зазначив протилежне: для будинку, у якому не створено ОСББ, договір чинний та є обов’язковим до виконання.

blank

Невдоволені мешканці повторно надсилали до “Нової якості” протокол зборів й отримали у відповідь вже знайомий текст. А днями виявили на будинку лист-погрозу. Буцім, сплата коштів на рахунок ТОВ “Житлоексплуатація №1” призведе до накопичення заборгованості перед “Новою якістю”.

“Це потягне за собою негативні для вас наслідки – зупинення перерахування коштів у рахунок наданої державної субсидії та неврахування відповідних пільг на оплату комунальних послуг”, – йдеться в повідомленні. Вкінці управительська компанія додає, що сподівається на “розсудливість” людей.

blank