Нову вулицю, яка досі мала лише номер, запропоновано назвати ім’ям Геннадія Немцова – вулиця №25 розташована поруч з вулицею Олени Теліги у Південно-Західному районі міста. Таке рішення ухвалила міська топонімічна комісія, інформує пресслужба міської ради.

blank
Геннадій Немцов пішов на фронт за мобілізацією з КП «Комбінат комунальних підприємств», де працював, у липні 2015 року. Був командиром відділення снайперів 128-ї гірсько-штурмової бригади до жовтня 2016 року.

З квітня 2018 року старший сержант Немцов – на військовій службі за контрактом, снайпер 72-ї окремої механізованої бригади «Чорних запорожців» – одного з найвідоміших підрозділів ЗСУ з гаслом «Україна або смерть!» на шевронах.

У червні 2018-го «Чорні запорожці» воювали на Світлодарській дузі, яка на той час була однією з «найгарячіших точок» у зоні бойових дій. У ніч проти 29 червня під час зіткнення з противником на підступах до Світлодарська, де ворог вів щільний кулеметно-гранатометний вогонь, Геннадій Немцов отримав смертельні поранення…

Посмертно снайпер нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня та відзнакою «За заслуги перед Черкащиною». У жовтні 2018 року Геннадію Немцову посмертно присвоєно звання Почесного громадянина міста Черкаси.