Ігор Шевченко після стартових 10 днів на посаді голови Черкаської ОДА розповів про свої перші кроки. Про це очільник ОДА написав на власній сторінці у Facebook, пише “Інфоміст”.

Так, у неділю, 11 серпня, разом із заступником Костянтином Омаргалієвим і директором аеропорту Іваном Далібожаком голова ОДА перевірив хід ремонтних робіт на території аеропорту. Він зауважив, що на летовищі він не зустрів нікого з тих, хто зустрічав президента Володимира Зеленського.

“Виходить, як тільки Володимир Зеленський покинув летовище, підрядник забрав техніку? Як з’ясували у представника підрядної організації “Ростдорстрой”, техніку направили нібито на “більш гарячий об’єкт”, бо тут сьогодні займаються лише укладанням сітки. Всі ми розуміємо, що техніка – це не гаманець, який можна перекладати з місця на місце щодня. Залучення цієї ж техніки на інші об’єкти, які для когось видаються більш важливими, уповільнює виконання робіт на смузі”, – каже Ігор Шевченко.

 Окремо голова ЧОДА зупинився на геотекстильній сітці, яка передує асфальтобетонному покриттю.

“Бачите на фото, що сітка на кількох ділянках візуально різна? Чому? Чи не здешевлюють таким чином проект, чи не змінюються її навантажувальні можливості? Будемо з’ясовувати. Кошти – заплачені, терміни – спливають, а роботи – не ведуться. Є питання щодо додаткового проектування перону і рульової доріжки, які обійдуться ще у 2 млн грн. Ці витрати також перевіримо”, – заявив Шевченко.

 Стосовно відновлення аеропорту очільник Черкащини повідомив, що оглянув пасажирський термінал, і переконаний, що відновлювальні роботи не такі непосильні, як здається на перший погляд.

“Сантехніка, вентиляція, зали очікувань в непоганому стані. Активно реконструюють місце, де потенційно може бути заклад харчування для відвідувачів. Однозначно, дах треба капітально ремонтувати, вікна – частково замінили. Підлога в досить хорошому стані, можливо реконструювати”, – зазначив Ігор Шевченко.

Голова Черкаської ОДА заявив, що відтепер такі перевірки заплановано проводити щотижнево на всіх об’єктах.

“Традиції, які сформувалися на будівництвах із державним фінансуванням, будемо змінювати! Тож закликаємо до результативної співпраці та дотримання термінів!”, – написав Ігор Шевченко.