Облаштування світлофорів на вулицях, поза межами перехресть, кнопкою виклику зеленого світла для пішохода хочуть містяни. Відповідну петицію зареєстровано на офіційному сайті Черкаської міської ради.

“Кнопка виклику на світлофорі, поза межами перехресть, зручна як для пішохода, так і для водіїв транспортних засобів. Оскільки регулювання світлофорів в автоматичному режиму не завжди доцільне. Приклад вул.Смілянська, зупинка м’ясокомбінат, абсолютно недоречне зупинення транспортного потоку, поза межами перехрестя, пішоходи відсутні навіть вдень. До речі там колись і була кнопка виклику. В багатьох містах України вже переходять з автоматичного на ручне управління, транспортним потоком, але поза межами перехресть. Приклад місто Вінниця, майже 50% світлофорів обладнанні кнопкою виклику. Вулиці Гагаріна, Сумгаїтська, 30-річчя Перемоги, проспект Хімків, гетьмана Сагайдачного, Чигиринська, Одеська, Грушевського та інші ждуть змін, так само як водії і пішоходи.

Позитивні результати очевидні, зручність, як для пішохода, так і для водія транспортних засобів, зменшення екологічного навантаження на місто.” – пише автор петиції.