Сьогодні у Звенигородці відбулося засідання у багатостраждальній справі вбивства корсунського журналіста Василя Сергієнка. Колегія суддів ухвалила рішення залишити звинувачених у злочині Воронкова, Горбенка, Недибалюка та Мельника у СІЗО ще на 60 діб.

Нагадаємо, до Звенигородки справу розподілили після того, як Придніпровський суд Черкас відмовився її розглядати. Перед тим вона два місяці розглядалась у Тальному, перед цим у Соснівському райсуді Черкас. За три роки розгляду у справі змінилось кілька колегій суддів, засідання відбувались часто із скандалами та бійками.

Уже традиційно адвокати підсудних саботували і назване засідання, в очевидь, аби затягнути розгляд клопотання прокуратури.

Колегія суддів Звенигородського районного суду надала звинуваченим державного захисника, попри це вони намагалися відмовитися від його послуг. Проте суд почав розгляд клопотання прокуратури про продовження тримання під вартою підозрюваних, яке й задовольнив.

 Окремо слід зауважити, що цього разу на засіданні також не обійшлося без симулювання погіршення стану здоров’я підозрюваними. Цього разу раптово “поплохєло” одразу двом звинуваченим. Обом було викликано швидку. Після цього засідання продовжилося, і суд вирішив питання про запобіжний захід.