Обласні відзнаки отримали працівники культури та майстри народного мистецтва Черкащини. Урочистості з нагоди їхнього професійного свята відбулися сьогодні в обласній філармонії.

До привітань долучився голова ОДА. Юрій Ткаченко подякував творчій родині Черкащини за збагачення української національної культури, інформують в ОДА.

– Саме працівники культури та наші талановиті майстри роблять свій неоціненний внесок в утвердження позитивного іміджу України, – сказав очільник області. – Як і завжди, а особливо нині, це вкрай важливо. Ми бачимо, що буває, коли люди забувають свої традиції, свою культуру, свою історію та свою мову. На Сході країни це бачимо. І ми зобов’язані повертати туди все це. А найголовніше – ми повинні дбати про збереження, популяризацію та розвиток національної культури. І задля цього спільно із працівниками галузі ми напрацьовуємо пріоритети та втілюємо їх у життя у розвиткових проектах.

Нагадаємо, Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначають щороку 9 листопада разом із Днем української писемності та мови.