Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук взяв участь у нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, присвяченій питанню приєднання електроустановок споживачів до електричних мереж. Учасниками заходу були Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель, Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк, Голова Держенергонагляду Максим Малашкін та керівники операторів систем розподілу з усієї України. Повідомили у пресслужбі Товариства.

Під час наради обговорили існуючу проблематику стосовно надання та отримання послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж та пропозицій щодо її вирішення. Також, важливим напрямком обговорень були питання пов’язані з нормативним врегулюванням процедури приєднання, зокрема внесення змін до чинної методології розрахунку ставок плати та встановлення їх величини на економічно обґрунтованому рівні, що дасть суттєву основу для підвищення позиції України в рейтингу сприятливості ділового середовища «Doing business». Питання поліпшення сервісу у взаємовідносинах зі споживачами, а також передумови створення та функціонування електронного кабінету замовника для розгляду спірних питань між замовником послуг та операторами систем розподілу та систем передачі, подання скарг в електронній формі і інші сервіси для прискорення документообігу, контролю виконання та аналізу інформації були детально обговорені у ході наради.

– Конструктивна зустріч у зручному форматі. Ми змогли обговорити важливі питання та дати свої пропозиції. Питання вартості, якості та оперативності надання послуг з приєднання електроустановок споживачів до електричних мереж операторами систем розподілу є важливою складовою у розвитку інвестиційної привабливості регіонів і України в цілому. Виникає і ряд супутніх з цим моментів, які потрібно проговорювати і вирішувати спільно, – зауважив Олег Самчук, голова правління ПАТ «Черкасиобленерго».

Отже, нині напрацьовуються механізми та можливості поліпшення послуг з приєднання споживачів до електроустановок у рамках курсу на розвиток та технократизацію процесів в Державі.