Фірма, по проекту якої невдало відремонтували місток на Полтавщині, за майже 3 млн. грн. розробить проект ремонту дороги до Тарасової гори в Каневі, що на особистому контролі у Скічка.

Про це свідчать укладені договори в системі Прозоро, пише “Кропива”.

Голова ОДА Олександр Скічко власними розпорядженнями делегував функцію замовника з капітального ремонту вул. Енергетиків та Шевченка Департаменту будівництва ОДА. На ремонт близько 800 метрів вул. Енергетиків від вул. Олега Кошового до транспортної розв’язки автодороги державного значення Н-02/М-06 передбачено 2,49 млн. грн. На ремонт вул. Шевченка від вул. О. Кошового до Тарасової Гори — 7,51 млн. грн.

Підряд на розробку проектно-кошторисної документації по обох відрізках отримало ПП “НВФ “Мостопроект”. Так ПКД на ділянку вул. Енергетиків вартуватиме 737 тис. грн., на ділянку вул. Шевченка -2,22 млн. грн. Це перші перемоги в закупівлях підрядника на Черкащині.

Відзначимо, що ПП “НВФ “Мостопроект” розробляло проект капітального ремонту мосту через річку Кобелячок на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія, між селами Бутенками та Вишневе (раніше Свердловське). За їх проектом ТОВ “Ростдорстрой” залучивши субпідрядника, з 2016 року здійснював капітальний ремонт містка вартістю 12,79 млн. грн.

Під час проведення огляду об’єкту влітку 2019 року, встановлено, що міст знаходиться в аварійному стані та рух по ньому є небезпечним. Під час проїзду вантажної техніки допускається просідання плит перекриття на 5-10 см.