Відповідно до законодавства та Колективного договору 18 травня 2018 року працівники Товариства отримають аванс за І половину місяця у розмірі 50% від посадових окладів та тарифних ставок. Повідомляють у  ПАТ “Черкасиобленерго”.

– Основне наше завдання – стабільна робота нашої компанії та повернення боргу в Товариство. Затвердження 17 травня мирових угод в суді, для нас – найважливіше питання, і якщо воно відбудеться – це буде наша найголовніша перемога. Однак, незважаючи на все наша компанія живе, розвивається і продовжує спортивні традиції колективу. Так із 16 по 18 травня ми проводимо “Спартакіаду”. А 22 травня – змагання мережних дільниць до “Дня майстра”. Команда, яка отримає перемогу у цьому змаганні отримає приз – новий автомобіль для ремонтної бригади, – зазначив голова правління Олег Самчук.

Нагадуємо, що 17 травня 2018 року відбудеться судове засідання Київського апеляційного господарського суду щодо затвердження мирових угод між ПАТ “Черкасиобленерго” та ПАТ “Азот”. ПАТ “Азот” у квітні 2018 року вже сплатив 9,4 млн грн в рахунок погашення заборгованості за графіками розстрочення згідно з мировими угодами. Це також дозволило Товариству у квітні розрахуватися за куповану електроенергію в ОРЕ з переплатою та виконати умови погашення реструктуризованої заборгованості перед ДП “Енергоринок” у сумі 35 млн грн відповідно до ухвалених графіків.

Отже, основним завданням ПАТ “Черкасиобленерго” на сьогодні є затвердження мирових угод ухвалами суду, що дасть можливість Товариству повернути накопичені ПАТ “Азот” протягом 2015-2016 рр. борги,забезпечити понад 100% розрахунки з ДП “Енергоринок” та виконувати всі зобов’язання перед трудовим колективом та споживачами.