Очільник “Укравтодору” Олександр Кубраков провід нараду щодо неналежної готовності до першого снігу в частині областей. У тому числі – Черкаській. Про що повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Традиційно зима заскочує дорожні служби зненацька. Дійсно, хто б міг подумати, що вже у листопаді може бути перший сніг, а дороги – взятися ожеледицею. І можна було б довго кепкувати з «забудькуватості» відповідальних. Якби вона не коштувала людських життів, здоров‘я та чималих бюджетних коштів.

Тільки за останні кілька днів через «неочікувані» погодні умови ДТП та ускладнення руху сталися на дорогах Івано-Франківської, Одеської, Житомирської, Черкаської областей.

Днями я провів низку зустрічей з представниками підрядників, які відповідають за ці ділянки. Кожному із запрошених було озвучено перше і останнє «дружнє» попередження щодо недопустимості такої халатності та нехтування своїми прямими обов‘язками. Особливу увагу отримали ТОВ «ШРБУ-48» (Черкаська обл.) та ТОВ «Спецкомплектпостач» (Житомирська обл.).

Окрім цього, переконливо порадив оздобити техніку GPS-трекерами – ми ж хочемо бути впевнені, що ті, хто мають працювати, справді працюють?

Сподіваюсь, що озвучені рекомендації будуть взяті до уваги і компанії-підрядники надалі утримуватимуть довірені їм ділянки у належному стані. Українські дороги повинні бути готовими до зими реально, а не тільки на словах та папірцях.” – зазначив посадовець.