Станом на 10 липня учителям на Тальнівщині виплачено лише 60% відпускних. За офіційними даними, не вистачає 3,5 мільйона гривень освітньої субвенції на зарплату, в тому числі і на відпускні педпрацівникам. Пишуть “Вісті Черкащини“.

Якщо при цьому голова райдержадміністрації Василь Клименко і голова районної ради Валентина Любомська кивають на державу, мовляв, це вона недодає, то є ще й інша заборгованість по галузі, яка фінансується з районного бюджету.

Зокрема, з місцевого бюджету не вистачає 2 мільйони 162 тисячі гривень на зарплату з нарахуваннями обслуговуючому персоналу шкіл (техпрацівники, завгоспи, кочегари і т.д.) та 3 мільйони 637 тисяч гривень на енергоносії (газ, тверде паливо, електроенергія).

Як виходитимуть Клименко і Любомська із критичної ситуації невідомо, адже в районному бюджеті є всього 700 тисяч гривень.

Проблема ще й в тому, що через відсутність коштів не проводяться тендери на закупівлю палива, а до початку опалювального сезону залишилося три місяці.

Чи проводили в адміністрації наради із цього приводу, на сайті РДА інформація відсутня, зате там пишуть про участь голови адміністрації Василя Клименка та голови районної ради Валентини Любомської у всіляких культурних заходах.