Зловмисники, що скоїли злочини в Христинівському та Маньківському районах, затримані. Про це повідомляють в прес-службі прокуратури Умані.
Під час розслідування було встановлено, що троє жителів Маньківського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вирішили пограбувати магазин. Вони приїхали автомобілем ВАЗ 2109 із заклеєним номерним знаком до магазина одного із сіл Христинівського району. Зайшовши до приміщення, чоловіки почали погрожувати продавчині пістолетом, побили її та викрали 1500 гривень і продукти харчування. Після скоєного злочину вони поїхали у невідомому напрямку.
Цього ж дня вони прибули ще до одного магазину в Маньківському районі, де побили власницю крамниці, погрожували її застрелити. Зловмисники викрали 1500 гривень та зникли з місця злочину. Окрім цього, того ж дня троє зловмисників, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння прибули ще до однієї крамниці в Христинівському районі, де також напали на її власницю, погрожували їй вбивством та викрали дві тисячі гривень. Після скоєного злочину невідомі зникли на автомобілі. Зловмисників було затримано та повідомлено про підозру. Нараз їх тримають під вартою. Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Уманської місцевої прокуратури.

За ряд скоєних злочинів чоловікам загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.