Інцидент стався 8 липня по бульвару Шевченка. На правопорушника винесено дві постанови та три адмінматеріали направлено до суду.

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Черкаської області.

Водій автомобіля “Mercedes”, порушивши правила дорожнього руху, не зупинився на вимогу патрульних та почав тікати, унаслідок чого скоїв ДТП. к з’ясувалося, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Щодо кермувальника правоохоронцями направлено до суду адмінматеріали за ч. 1 ст. 130 (керування ТЗ в стані алкогольного сп’яніння), ст. 124 (Порушення учасниками дорожнього руху ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та за ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог поліцейського).

За постановами ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) та ч. 2 ст. 122 (Порушення водіями транспортних засобів правил проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд на заборонний сигнал світлофора) порушник сплатить штрафи.

Автомобіль іноземної реєстрації “Mercedes” евакуйовано на арештмайданчик.

Тікав і наражав на небезпеку інших. П`яний водій влаштував перегони

У Черкасах, 8 липня, патрульні склали протоколи та винесли постанови на водія, який керував транспортом у нетверезому стані, тікав від поліції, наражав на небезпеку інших учасників дорожнього руху та скоїв ДТП. Адмінматеріали за ч. 1ст. 130 (керування ТЗ в стані алкогольного сп`яніння), ст. 124 (Порушення учасниками дорожнього руху ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів), ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог поліцейського) – направлено до суду!За постановами ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) та ч. 2 ст. 122 (Порушення водіями транспортних засобів правил проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд на заборонний сигнал світлофора) – порушник сплатить штрафи. Автомобіль Mercedes, іноземної реєстрації, евакуйовано на арештмайданчик.#ПатрульнаПоліціяЧеркас #ПорядокЦеТи

Geplaatst door Патрульна поліція Черкаської області op Woensdag 10 juli 2019