28 серпня на території Уманського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області відбулось шикування правоохоронців, які нестимуть службу у місцях компактного проживання і паломництва брацлавських хасидів. Інформує пресслужба нацполіції.


Понад півсотні патрульних поліцейських Черкас, Києва, Дніпра, Житомира, Вінниці та Одеси протягом двох тижнів забезпечуватимуть безпеку як місцевих жителів, так й іноземних гостей під час святкувань юдейського нового року, Рош га-Шана.

Окрім того, до превентивного відпрацювання міста та району долучилися представники громадського формування Уманщини “Штурм”.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Сергій Коваленко та заступник начальника превентивної діяльності поліції Уманщини Василь Козиненко провели інструктаж й зазначили на дотриманні законності, правил безпеки та ввічливого ставлення до громадян.

Після закінчення інструктажу поліцейські відбули по місцях несення служби.

Черкаська поліція готова до забезпечення публічного порядку й безпеки громадян в Умані, і наразі правоохоронці несуть службу в посиленому режимі.