У Черкасах врятували життя пенсіонерці: жінка кликала на допомогу з-за зачинених дверей свого помешкання. Повідомили у пресслужбі патрульної поліції Черкащини.

Про те, що 82-річна бабуся перебуває у небезпеці у поліцію, 5 січня, повідомили працівники соціальної служби.
Коли патрульні прибули на виклик на вулицю Сумгаїтську, то почули, як з квартири та кликала на допомогу.
Під час опитування мешканців будинку патрульним вдалося дізнатися, що у сусідів є ключі від помешкання старенької. Вони і відкрили двері. Коли охоронці порядку зайшли у квартиру, то побачили, що літня жінка лежить на підлозі, вона впала і вочевидь, вже не змогла підвестися.
Патрульні викликали швидку. Медики оглянули бабусю. Зараз її життю нічого не загрожує.

КОМЕНТАРІ