Переможців всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Роду криниця віща» нагородили на Черкащині. Цьогоріч він об’єднав майже 200 учасників. Зокрема, учнів і студентів із Черкаської, а також Київської і Чернігівської областей.
Як наголосив під час церемонії нагородження переможців начальник Черкаської ОВА, творчість у час війни – це теж наша точка опори.
– Українське зараз у тренді, – зауважив Ігор Табурець. – І це стосується різних сфер. Зокрема і творчості. На цьому фронті нам немає рівних. Учасники цього конкурсу це вкотре довели. Перемога – наш код нації.
Всеукраїнський літературно-мистецького конкурс «Роду криниця віща» проводять серед учнів і студентів. Його організовує Шевченківський національний заповідник спільно з партнерами.
Учасники конкурсу презентують власні поетичні та прозові твори, а також малярські роботи. Спільна тематика мистецьких робіт – власне бачення ролі роду й родини у боротьбі проти російського ворога та збереженні родових цінностей.
КОМЕНТАРІ
залу...ний і зелу...а два вилупки!
“Нові безпекові альянси як альтернатива світовому порядку диктатур…” – Валерій Залужний · 5 days ago
Молодці. Низький уклін за Вашу відвагу. Будьте здорові, живіть довго і щасливо.
Команда МСК "Дніпро" - володарі Кубка "Дніпро Честь" з волейболу сидячи - "ДЗВІН" · 1 week ago
Я бачив цю Пантеру в тому музеї.
Втонувши на Черкащині, німецький танк “Пантера” став… скарбом (Фото) · 1 week ago
Сподіваємось, що так)
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 2 weeks ago
Я хотів би поцікавитись чи буде далі розвиватись історія Залізняка ? Бо тема дуже цікава
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 2 weeks ago
Ё...ый карась.
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 4 weeks ago
Коли людям дозволять встановлювати автономне опалення?????
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 4 weeks ago
Ти, мудило, зарплату собі зменши, тоді і тарифи на попередньому рівні залишаться
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 4 weeks ago
а на фронті не хочешь половить ?
Скічко приїхав на Черкащину, аби порибалити з дітьми · 4 weeks ago
Приспати разом з шавкою.
На Черкащині собака покусав дитину, поки хазяїн тварини пив вино на лавці · 1 month ago
1600 родин? Тому дам, тому не дам? Комусь квартира, а комусь дуля з маком? Знову дерибан і хабарі? Доки буде цей совок? Маєте гроші - дайте усім інвалідам порівну. Скільки можна з них знущатися?
Ветеранам виділяють по 2,5 млн грн на купівлю власного житла · 1 month ago