Студент ЧНУ імені Богдана Хмельницького Сергій Кравченко загинув сьогодні, 2 жовтня, через падіння з шостого поверху гуртожитку №1 за адресою Крилова, 51 у Черкасах.

Хлопець загинув у Третій міській лікарні. Лікарі зафіксували в нього політравми, травма живота і перелом. Поліція наразі підтверджує факт загибелі хлопця, однак не розголошує подробиць, повідомляє “ВиЧЕрпно”.

Як розповіла директор навчально-наукового інституту історії і філософії Наталія Земзюліна, 18-річний юнак проживав у селі Вереміївка Чорнобаївського району.

Із чотирьох тижнів навчання він відвідав лише два. Два останні тижні хлопець пролежав у лікарні із виразкою шлунка. Вчора, 1 жовтня, Сергія виписали з лікарні й сьогодні він мав приступити до занять.

“Зранку він спілкувався з батьками, – розповіла декан. – Вони проговорили ситуацію. Йому, скажімо так, легше не стало. Він переживав фізичний біль. Зрештою, вони порадилися, що до кінця тижня він ще походить до університету, а потім приїде додому і вони прийматимуть рішення, що робити далі”.

Наталія Земзюліна охарактеризувала Сергія як позитивного і комунікабельного. ЗНО він склав на високому рівні, проблем із навчанням не мав, окрім пропусків через хронічну хворобу.

Спочатку Сергій вступив до аграрного ВНЗ, де провчився півроку, але згодом вирішив, що його фах – це історія.

“Він був задоволений процесом навчання, ніяких претензій немав, але ж провчився лише два тижні. Проте навіть коли лікувався, декілька разів приходив на семінари, тобто дуже відповідальний хлопчина був. Дуже шкода. Він мріяв стати археологом”, – відзначила Наталія Земзюліна.