Рання весна впевнено крокує нашим краєм. Атмосфера вже налаштувалася на тепло. У більшості районів Черкаської області останні 2 доби середньодобова температура повітря перевищує 8º тепла. Повідомив головний синоптик Черкащини Віталій Постригань.

Перша половина тижня дозволить нам насолодитися теплою, сухою та комфортною погодою. Температура вночі 4..9º тепла, вдень 15..20º, повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань. У четвер 11 квітня атмосферні фронти принесуть невеликий короткочасний дощ, проте тепло збережеться до кінця робочого тижня.

А у суботу синоптичні процеси зміняться на північні і температура повітря знизиться, вночі 3..5º тепла, вдень 8..10º. Середньодобові температури повітря очікуються 6-7º тепла, але це не надовго, вже із 17-18 квітня знову потепліє.

Тривалий період бездощів’я, який триває в нашому регіоні аж з 29 березня, а також підвищений температурний фон зумовили швидке зростання показника пожежної небезпеки до середнього (3 класу), а у Жашківському та Звенигородському районах до високого (4 класу). За таких умов необхідно бути надзвичайно обережним з вогнем, утриматись від спалення побутових відходів та сухої трави, бо найменша іскра може спричинити біду.