Втомленість конструкцій мосту у Лисянці, побудованому на початку 80-их років минулого століття, спостерігається вже не один рік. Корозія, негативний вплив природних умов позначаються на міцності мосту і він починає руйнуватися. Особливо це помітно на його пішохідній зоні. Пише видання “Вісті Черкащини“.

Ще влітку минулого року був перший тривожний сигнал – обвалилася частина перил. Сьогодні ж є загроза, що всі перила можуть впасти одночасно, настільки вони з’їдені корозією і шатаються від одного дотику. Пішоходи вже з острахом дивляться і під ноги – там утворилися щілини, в які може втрапити нога, і зазнати каліцтва.

Міст, через який проходить дорога державного значення Київ-Звенигородка, не розрахований на таке навантаження, кажуть фахівці, адже сучасний транспорт та інтенсивний цілодобовий рух значно перевищують ті норми, які були закладені у 80-90-их роках. На Черкащині цьогоріч заплановано відремонтувати 80 таких мостів, можливо, після обстеження експертами, включать до їх переліку і лисянський.

Слід також зауважити, що міст, який з’єднав два береги Тікича, має не лише стратегічне значення. Це ще й візитівка містечка, місце зустрічей і побачень закоханих, і він, безперечно, має бути надійним і привабливим у всіх відношеннях.