Буржуйки, які виготовили на одному з комунальних підприємств міста, передав волонтерам перший заступник Черкаського міського голови Сергій Тищенко. Пічки вже найближчим часом поїдуть на фронт, де зігріватимуть українських бійців. Інформує пресслужба міської ради.


«Запит на буржуйки зараз неймовірно зріс у зв’язку з тим, що похолодало, і хлопцям потрібно якось зігрітися. І звичайні термогрілки і термоустілки їх не рятують. Ці пічки поїдуть військовим у різні підрозділи на декілька напрямків, де зараз ведуться бойові дії», – розповіла волонтерка Анна Сакун. З перших днів повномасштабного вторгнення вона зі своїми однодумцями допомагає нашим воїнам закривати найрізноманітніші потреби.

Наразі на цьому комунальному підприємстві міста Черкаси виготовлено 25 буржуйок, частину з яких раніше через волонтерів вже передали українським захисникам на Бахмут.

«Перемога України – наразі спільна мета кожного з нас. Саме тому і Черкаська міська влада, і волонтери, і пересічні громадяни докладають максимум зусиль для її досягнення. Ми всі, кожен на своєму місці, маємо щодня робити усе від нас залежне, щоб допомагати Збройним Силам України, які день і ніч стоять на захисті територіальної цілісності і суверенітету нашої держави і тримають над нами мирне небо», – наголошує перший заступник міського голови Сергій Тищенко.