Житель Черкаської області придбав за вісім тисяч гривень неіснуючий автомобіль. Чоловік перерахував на банківську картку шахрая необхідну суму, однак у підсумку залишився без грошей та автівки. Транспортний засіб черкащанин мав би отримати в місті Шостка, Сумської області.

Про це інформує прес-служба Шосткинського відділу поліції ГУ НП в Сумській області.

Як виявилося, черкащанин знайшов на одному з популярних сайтів оголошення про продаж вживаного автомобіля марки “ВАЗ”, вартістю лише 19 500 гривень. Він зателефонував продавцю та домовився про купівлю машини. Останній в телефонній розмові пояснив йому, що низька ціна на транспорт через горе в їх сім’ї: дружина потрапила в лікарню і потребує дороговартісного лікування.

За домовленістю сторін, покупець перерахував 8 000 гривень передоплати на рахунок продавця, а наступного дня приїхав у Шостку за автомобілем.
За надісланою у смс-повідомленні адресою, за якою нібито мешкає опонент, покупцю відкрила літня жінка, яка пояснила, що такий чоловік тут не мешкає і ніякого автомобіля у цьому будинку немає. Додзвонитися зловмиснику так і не вдалося.

Наразі в поліції Шостки відкрили за даним фактом кримінальне провадження за ч.1 ст.190 “Шахрайство” Кримінального кодексу України, в межах якого ведуть пошуки зловмисника.