Медичні працівники Канівського центру ПМСД взяли участь у святкуванні Івана Купала, що проходило ввечері 6 липня на набережній Дніпра у Каневі, про що інформують на своїй сторінці у Фейсбук.

Вони забезпечили медичний супровід святкування та провели захід «Ярмарка здоров’я», в рамках якого наші лікарі та медичні сестри надавали рекомендації щодо вільного вибори лікаря, детально розповідали про Урядову програму «Доступні ліки», медичну допомогу при невідкладних станах та COVID-19.

– Мешканці Канева змогли пройти дотестове консультування на імунодефіцит людини, виміряти артеріальний та очний тиск, рівень цукру в крові, індекс маси тіла. Для дітей та батьків наші медичні працівники провели консультування щодо вакцинації. Також медичні працівники з радістю відповіли на різноманітні питання, які зацікавили відвідувачів нашого заходу, – інформують в Центрі ПМСД. – Загалом, захід був корисним не тільки для мешканців Канева, але і для нас самих, адже ми стаємо ближчими до людей, до наших пацієнтів, можемо більше дізнаватися про їхні потреби, ставимо собі нові цілі на перспективу, щоб в подальшому досягати їх, адже головна мета нашої роботи – це забезпечення кваліфікованого медичного супроводу здоров’я нашого населення.

blank

blank

blank