blank

Аеродром розташований неподалік Черкас. Він розрахований для літаків малої авіації. Аеродром продається, як повноцінний бізнес. Про це повідомив на своїй сторінці черкаський ріелтор Дмитро Усмединський, пише ВІККА.

Розташування приватного аеродрому сільгоспавіації біля Черкас стратегічно зручне: у зоні обслуговування десятки потенційних замовників із Черкаської та Полтавської областей, йдеться в оголошенні.

Власне, сам аеропорт розташований від Черкас за 25 км. Він має злітно-посадкову смугу в 400 метрів, два ангари, власний авіапарк:  п’ятимісний літак типу Як-12, двохмісний Sesna150М, двохмісний СЛА Бекас, літак для сільгосподарських робіт Zlin 36, та трьохмісний гелікоптер Emstrym 286.

blank

«Власник передає новому власнику приватного аеродрому та літаків біля Черкас всі активи, включно з нематеріальними – особисті контакти потенційної клієнтури, порядок отримання дозволів та сертифікатів, норми обслуговування легкомоторної авіації, принципи бізнес-планування діяльності приватного аеродрому сільгоспавіації», – зазначив Дмитро Усмединський.

Вартість єдиного приватного аеродрому – 22 млн грн.