Директор департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко заявляє, що наразі підозрюваних і затриманих у справі про вбивство черкаського журналіста Вадима Комарова немає, слідство триває.

Про це інформує «Інтерфакс-Україна».

– У категорії так званих контрольних, якими журналістська спільнота займається, є один із найбільш серозних нерозкритих поки що злочинів – це вбивство журналіста Вадима Комарова в місті Черкаси 4 травня 2019 року, – сказав він під час онлайн-обговорення на тему: «Безпека журналістів в Україна: існуючі виклики та шляхи їх подолання» у Києві в четвер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “На цвинтарі розстріляних ілюзій уже немає місця для могил”: історії замахів та вбивств черкаських журналістів

За його словами, наразі підозрюваних і затриманих за цим злочином немає, слідство триває.

– Цей випадок є найбільш вагомим викликом для правоохоронної системи щодо злочинів цієї категорії – нерозкрите вбивство журналіста Комарова, – наголосив Шевченко.

У свою чергу в.о. начальника відділу Головного слідчого управління Національної поліції України Дмитро Кравченко також заявив, що у цій справі виконано великий обсяг роботи, а наразі триває безліч негласних слідчих розшукових дій.