1 червня у більшості країн Європи і в Україні святкують Міжнародний день захисту дітей. З нагоди цього свята, місцевий підприємець Володимир Мовчан привітав солодкими подарунками та листівками усіх діток атовців Тальнівської громади. 250 пакунків з імбирним печивом вчора та сьогодні розвезли у кожне село громади та по місту. Пише сайт “Вісті Черкащини“.


–Щиро вітаю діток зі святом, бажаю їм щастя та міцного здоров’я, мирного неба над головою. А їхнім батькам дякую за те, що не стояли осторонь і пішли на війну захищати нашу державу від російських окупантів, – зазначив Володимир Мовчан.

blank
Отримавши неочікувані подарунки, дітки щиро посміхалися та дякували. Серед них були і малята, яким ще не виповнилось і року, за них подарунки одержували мами:

–Я дуже вдячна за такий прояв уваги до діток. Нам дуже приємно отримувати неочікувані гостинці, – каже мати Кості, Євгена та Поліни Клименків із Кобринової Греблі.

blank
–Це несподівано, дітки обожнюють імбирне печиво. Дякуємо за солодощі і увагу до нас, – говорить бабуся Вікторія Гоєнко із Легедзиного.

blank
Сім’ї, які не вдалось застати вдома, свої подарунки можуть отримати у сільських адміністраторів або у голови Тальнівської спілки учасників АТО Василя Данилюка.

blank