16 квітня у Будинку рад відбулося засідання комісії з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати, забезпечення своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, надходжень до бюджетів всіх рівнів. Пише газета “Сміла”.

Члени комісії обговорювались питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста та про стан заборгованості зі сплати страхових внесків та пільгових пенсій до Смілянського відділу обслуговування громадян Головного управління обслуговування громадян Пенсійного фонду України в Черкаській області. На засідання було запрошено 8 керівників підприємств, арбітражних керуючих, які мають заборгованості із виплати заробітної плати та   зі сплати страхових внесків та пільгових пенсій станом на 1 квітня. На засіданні заслухали керівника спеціалізованої медико-санітарної частини №14 щодо заходів з погашення  заборгованості із заробітної плати.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах Сміли, станом на 1 квітня  становить 2002,2 тис.грн.

Сума заборгованості на економічно-активних підприємствах, станом на 1 квітня становить 1141,4 тис.грн. Ця заборгованість у МСЧ №14.

На підприємствах-банкрутах борг становить 193,3 тис.грн., зокрема, на РПЗ «Оризон» – 3,3 тис.грн., КЖВП «Наш Дім» – 91,0 тис.грн., ДНУ «Смілянське спеціалізоване КБ» – 65,9 тис.грн., ДП «Приладобудівний завод «Райдуга» – 33,1 тис.грн.

На підприємствах, що призупинили свою діяльність, заборгованість станом на 1 квітня склала 667,5 тис.грн. Цю заборгованість має ТОВ «СмілаЕнергоінвест».