У Черкасах відбулися останні дзвоники у школах. У зв’язку із дистанційним навчанням школярам довелося трохи довше посидіти за партами – аж до 8 червня.

Привітати батьків та випускників прийшли владці, депутати міської ради та відповідальні підприємці. Не порушив багаторічної традиції і депутат Черкаської міськради Араік Мкртчян, відвідавши школи, що давно вже вважає для себе рідними.

blank

«Одинадцятикласники наших черкаських шкіл переступають поріг у доросле життя. Це хвилююча мить для всіх: для вчителів та батьків і для випускників. Адже у їхньому юному житті закінчується один етап і розпочинається зовсім інший – свідоміший, дорослішій та відповідальніший! Традиційно я вітаю випускників і з цим святковим і водночас трепетним моментом. Адже підтримувати нашу молодь, допомагати їй та підбадьорювати потрібно завжди, а не вибірково, – коли це потрібно для піару чи задля виборів. Бо саме за цими молодими людьми і наше з вами майбутнє, від них залежатиме – яким буде наше місто, наша країна завтра. І я хотів би, щоб вони стали успішними, удачливими і щасливими. Адже такими разом з ними будемо і ми. Тож, дорогі випускники, вчителі, батьки – ще раз вас зі святом! Дорогі хлопці і дівчата – ви наша опора та надія, тож торуйте шлях вперед і здобувайте нові вершини! У добру путь!» – звернувся він до юних черкасців.

Араік Рафікович також вручив дітям цінні подарунки.