Нещодавно у Києві вдвічі підвищили ціну на проїзд у міському транспорті. Разовий квиток у столиці відтепер коштує 8 гривень замість 4. Черкаси також постійно лихоманить від бажання перевізників підвищити вартість проїзду. У політичній партії «Наш край» зазначають, що будь-яке здорожчання має бути обґрунтованим та виваженим, а перевізники не повинні шантажувати громаду.

У столиці підвищення вартості проїзду влада пояснила економічними проблемами та необхідністю покрити витрати. Натомість у «Нашому краї» зазначають, що попри такі пояснення реальні показники роботи міського транспорту лишаються невідомими. До того ж, зауважують у політичній силі, після Києва, хвиля подорожчання проїзду у міському транспорті може покотитися всією країною.

blank

– У Черкасах тема підвищення вартості проїзду не зникає ось уже тривалий час. Черкаські перевізники навіть вдаються до різного роду шантажу. Взимку вони зупиняли на день маршрутки, а нещодавно виступили з новим ультиматумом, відмовляючись перевозити пільговиків. Врешті питання більш-менш вдалося врегулювати і перевізники вибачилися за таку заяву. Та зараз зросла вартість пересадочного квитка. Тепер людям доводиться доплачувати 1 гривню. Про ситуація із громадським транспортом у Черкасах я постійно розповідаю однопартійцям з інших міст. І вони дивуються нахабності наших перевізників, – розповідає керівник Черкаської обласної організації партії «Наш край» Анатолій Нужний.

У «Нашому краї» вважають, що єдиним і найбільш дієвим механізмом контролю на громадському транспорті може стати запровадження єдиного електронного квитка. Така система, наголошує Анатолій Нужний, повинна діяти не лише в столиці, а і в інших містах країни, зокрема, у Черкасах.

– Тоді власники маршруток перестануть діяти методами шантажу. І більше не виникатимуть ситуації, коли містяни стають заручниками перевізників. Адже єдиний електронний квиток дасть старт контролю над доходами та витратами перевізників, – переконаний Анатолій Нужний.

Як у столиці, так і в Черкасах немає достеменної інформації ані про собівартість проїзду в міському транспорті, ані реальних прибутків від реклами в транспорті, які кладуть собі в кишеню приватні фірми.

Анатолій Нужний додає, що така ситуація характерна для будь-якого регіону України: реальну собівартість та вартість громадського транспорту неможливо підрахувати доти, доки не буде запроваджено систему обліку.

Тож вимога «Нашого краю» до уряду – терміново запровадити на громадському транспорті єдиний електронний квиток для контролю за пасажиропотоком. Це дасть можливість отримати реальні показники перевезень та витрат транспорту, виключить корупційну складову із вартості проїзду та усуне з ринку недобросовісних перевізників.