Вчора, незважаючи на дощову погоду, працівники Смілянського КП «ВодГео» оглядали і чистили центральний фонтан. З управління ЖКГ вже надійшла вказівка готувати фонтан до нового літнього сезону. Пише сайт Сміла.UA.

blank

Роботи буде чимало, фонтан брудний, труби і система старі… Тож доведеться довго все налагоджувати. Фонтан планують запустити у червні, після закінчення карантину.

blank

blank

blank