Активісти, які сьогодні вранці перекрили дорогу біля Черкаського інституту пожежної безпеки, вимагали негайного початку капітального ремонту дороги на Геронимівку. Натомість їм пообіцяли лише ямковий.

Про це повідомляє «Про все».

blank

– Ямковий ремонт закінчимо за тиждень, і гроші на це візьмемо із тих, що мали використати на розмітку та експлуатаційне утримання, – прокоментував Генадій Андреєв, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Нагадаємо, активісти вже проводили подібну акцію в серпні, тоді людям пообіцяли, що ремонт дороги почнеться 15 вересня. Проте роботи так і не почалися, адже Антимонопольний комітет заблокував процедуру розкриття тендеру, тому що підприємець оскаржив свої дії. Його заяву комісія розглядатиме першого жовтня. Тобто скаргу підприємця або приймуть і не допустять до тендеру, або відбудеться повторна процедура. Фактично новий тендер має відбутися 15 жовтня, а сезон ремонту доріг триває до кінця жовтня.

blank

За словами заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва, імовірно, що на аварійній ділянці дороги зроблять лише ямковий ремонт, а вже навесні – середній поточний за 34 мільйони.

Також заступник голови Черкаської ОДА наголосив, що під час дощів роботи не проводитимуться, ремонтуватимуть дорогу лише в перервах між зливами.