Обласна організація «Слуги Народу» на Черкащині утворила Політичну раду та затвердила її склад. Головою Політичної ради став народний депутат Олександр Завітневич. Також Олександру Завітневичу подовжили повноваження на посаді очільника обласного партосередку ще на 2 роки, пише “Прочерк”.

«Дякую колегам за довіру та підтримку. Запевняю, що партійне будівництво на Черкащині буде запущене на повну. Центральна влада і влада на місцях будуть у тісній взаємодії допомагати одне одному та будувати сильну структуру в області», – зазначив Олександр Завітневич.

IMG_20210313_145034

На конференції також затвердили персональний склад Політичної ради обласної організації.
До неї увійшли:

✓ Олександр Завітневич
✓ Олексій Пєчніков
✓ Роксолана Підласа
✓ Олександр Василенко
✓ Олександр Скічко
✓ Андрій Стріхарський
✓ Сергій Нагорняк

Також на зборах прийняли рішення про утворення Номінаційного комітету обласної організації, який здійснюватиме розгляд заяв на вступ до партії «Слуга Народу».

Головою номінаційного комітету обрали Олексія Пєчнікова.

Нагадаємо,

  • У вівторок стало відомо, що депутат фракції «Слуга народу» Євген Шевченко полетів до Мінська на зустріч з Олександром Лукашенком. Під час зустрічі Шевченко заявив Лукашенку, що давно мріяв з ним познайомитися. Лукашенко відповів, що йому приємно, що в Україні ще залишилися люди, які «поважають» Білорусь.
  • У Києві з 20 березня до 30 квітня діє локдаун. У місті заборонено проводити масові культурні заходи. Натомість заступник голови фракції «Слуга народу» Микола Тищенко влаштував гучну вечірку в готелі, щоби відсвяткувати день народження дружини. Поліція відкрила кримінальне провадження.
  • Згодом журналісти-розслідувачі проєкту «Схеми» оприлюднили деталі та показали гостей вечірки. Зокрема, серед гостей були помічені нардеп від «Слуги народу» Олександр Трухін, колишній гендиректор девелоперської групи Seven Hills Аріє Шварц і голова Черкаської ОДА Олександр Скічко з дружиною Єлизаветою Юрушевою, яка управляє готелем Fairmont.