В рамках проведення операції «Акциз-2018» працівниками податкової міліції спільно з працівниками відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями головного управління ДФС у Черкаській області на території області виявлено факт здійснення зберігання та реалізації паливно-мастильних матеріалів на власних автомобільних газозаправних пунктах посадовими особами підприємства, які не мали жодних дозвільних документів на даний вид підприємницької діяльності.

За результатами проведеного огляду із незаконного обігу вилучено понад 8,5 тисяч  літрів паливно-мастильних матеріалів (скрапленого газу) орієнтовною вартістю 137 тисяч гривень.

За порушення порядку провадження господарської діяльності організаторам нелегального АГЗП загрожують адміністративні санкції. Триває подальша перевірка.

Загалом з початку місяця за результатами проведених податковою міліцією Черкаської області заходів припинено діяльність 5 нелегальних автомобільних газозаправних пунктів, з незаконного обігу вилучено 29 тисяч літрів паливно-мастильних матеріалів орієнтовною вартістю близько 500 тисяч гривень.

За інформацією Головного управління ДФС у Черкаській області