За останні кілька тижнів довелося проїхати дорогами кількох областей України. В черговий раз переконався, що таких убитих, понищених і страшних автошляхів, як у нас на Черкащині, практично немає ніде. Попри постійні обіцянки обласної влади щодо швидкого та якісного ремонту доріг, маємо просто катастрофічну ситуацію на автотрасах, які загрожують здоров’ю та життю громадян. Чимало аварій із смертельними наслідками сталися в нашій області безпосередньо через критичний стан «розбомблених» доріг.

Уже наступила осінь, а очільники області продовжують розказувати казки про відремонтовані десятки кілометрів автошляхів, ніби цинічно знущаючись над людьми. Можливо, наші владці не виходять із своїх кабінетів, і їм у м’яких кріслах з’являються марення про відремонтовані дороги, бо черкащани практично ніде у районах на всіх напрямках, хоч у бік Умані, чи то Канева або ж Чигирина, не побачили хоча б елементарного ямкового ремонту.

Багато наших земляків починають добрим словом згадувати колишню «тулубівську, донецьку» владу, коли дороги таки хоч якось ремонтувалися і навіть будувалися нові. І жителі Черкащини ставлять правильний діагноз владі нинішній – це системна корупція та безвідповідальність.

У вересні традиційно стартував новий політичний сезон. Було б логічно розпочати його у нас на Черкащині із «дорожного майдану», закликавши людей до акцій протесту щодо дорожнього геноциду, який організувала нинішня обласна влада. Знову на вустах черкащан призабуте: «Дістали!» А владі слід пам’ятати, що коли більшості громадян дістає за живе, вони здатні дати будь-яким режимам гідну відповідь…

Леонід Даценко, народний депутат України VII скликання