Співачка Оля Полякова закликала українців не квапитися записувати у зрадники її колегу та друга Олега Винника. В того, чому артист “зник із радарів”, може бути вагома і серйозна причина. Про це Оля сказала у інтерв’ю “ЖВЛ”, пише Таблоід.

blank

На початку війни Олег записав відеозвернення у Instagram, а після 24-го квітня взагалі нічого не постив.

“Те, що я чула: в нього серйозні проблеми по здоров’ю були. Я з Олегом поспілкувалася на початку війни, і ми хотіли записувати пісні якісь. Йому теж дуже боліло, що робиться в Україні – я це точно знаю, тому що я з ним спілкувалася. Якщо чесно, не знаю, можу я це казати чи ні, але я знаю, що в нього є якісь проблеми по здоров’ю. Я думаю, хай він сам цю інформацію оприлюднить, щоб це не виходило від мене, бо зараз почнуться знову якісь заяви від мене”, – зазначила виконавиця.

“Олег – не зрадник. Він завжди пропагував українські пісні, він завжди був з Україною, тому давайте дамо йому можливість самому розказати, що в нього там відбувається”, – наголосила вона.

Як відомо, ходять чутки, буцімто Винник виїхав до Німеччини. Варто зазначити, що в співака справді анонсовані концерти у цій країні, але на жовтень.